:]
Bosz nie cierpię kiedy ludzie kupują konie ode mnie i zmieniają im imię na jakieś cyferki, albo na juniora bo bonus ._.
Nie odbierajcie im
duszy
plz
.
(kiedys poprawie ten obrazek, w kazdym razie przedstwiał kucyka z 'Pony Island', bardzo polecam tą gre)