Na ten moment chcę pozbyć się większości źrebców (koni do 2,5 roku), więc większość koni z zakładki ŹREBCE będzie na sprzedaż. 


Jeśli bardzo chcesz któregoś konkretnego, napisz do mnie, a wystawię go w zarezerwowanych. 


Konie z przyrostkiem ʜɪɢʜᴇʀ ᴛʜᴀɴ ᴛʜᴇ ꜱᴛᴀʀꜱ z potencjałem powyżej 20 tys nie są do kupna, z pewnymi wyjątkami. 

Wystawiam pokrycia kilkoma ogierami z zakładki ╰ ⋆ ɴᴀᴊʟᴇᴘꜱᴢᴇ ⋆ ╮, moge też wystawić na zarezerwowane jak komuś bardzo zależy na dobrym PG. 

Coś o mnie: 
14 yo, gram w howrse bo mi się nudzi, mam dc ale nie używam