Na ten moment chcę pozbyć się większości źrebców (koni do 2,5 roku), więc większość koni z zakładki ŹREBCE będzie na sprzedaż.
Jeśli bardzo chcesz któregoś konkretnego, napisz do mnie, a wystawię go w zarezerwowanych.
Konie z przyrostkiem ʜɪɢʜᴇʀ ᴛʜᴀɴ ᴛʜᴇ ꜱᴛᴀʀꜱ z potencjałem powyżej 20 tys nie są do kupna, z pewnymi wyjątkami.
Wystawiam pokrycia kilkoma ogierami z zakładki ╰ ⋆ ɴᴀᴊʟᴇᴘꜱᴢᴇ ⋆ ╮, moge też wystawić na zarezerwowane jak komuś bardzo zależy na dobrym PG.
Coś o mnie:
14 yo, gram w howrse bo mi się nudzi, mam dc ale nie używam