scroll here
Zanim napiszesz.
Kod HTML został zaadoptowany od Kindred. z jej strony. Natomiast grafika znaleziona na pintereście i przerobiona pod moje widzimi się. Awatar rysowany przeze mnie, mogę taki i Tobie zrobić (więcej informacji typu jak ma on wyglądać - priv).
- NIE zostanę sitterem
- NIE daję niczego za darmo
- NIE odpowiadam na prywatne pytania typu: "gdzie mieszkasz?"
- TAK pomogę Ci w codziennych celach
- TAK możesz do mnie pisać o cokolwiek
- TAK jestem w stanie sprzedać każdego konia
O mnie
Jestem milusią i pomocną osóbką, a nick zdradza moje imię. Jestem dorosłym graczem, który studiuje grafikę na trzecim roku. Do grania w howrse wróciłam po paru ładnych latach, głównie ze względu na nudę (w okresie kwarantanny) oraz sentyment. Lubię każdy rodzaj muzyki, prócz metalu (przepraszam). Uwielbiam oglądać wszelakie seriale jak i anime! Bardzo serdecznie polecam Kuzu no honkai (cudna kreska), Haikyuu (dla każdego fana siatkówki) oraz Yuri on ice. Ostatniego nie muszę tłumaczyć, prawda?
Hodowla
Obecnie zajmuję się hodowlą rasy hanowerskiej, zarówno zwykłymi wierzchowcami jak i tymi z rogami! Kusi mnie rozpocząć także hodowlę z arabkami, luzytankami i anglikami. Myślę, że mam parę dobrych klaczy, by się tym zająć. Odkupię każdego konia za odpowiednią cenę, nawet tego niechcianego! Sprzedam każdego konia za rozsądną cenę...