about

Jestem zapaloną miłośniczką gier komputerowych i czytelniczką. Uwielbiam rpg maści wszelakiej, wypatruję niecierpliwie jakichkolwiek nowinek o nowej odsłonie Dragon Age. Czytam sporo, gatunkowo mocno zróżnicowanie. Niedawno założyłam konto na goodreads, więc śmiało można mnie wyszukiwać pod "poutydumpling" i dodawać do znajomych :) W wolnych chwilach trochę maluję, trochę uczę się języków.

Howrse

Na howrse bywałam często i gęsto około roku 2011, jednak powróciłam po dość sporej przerwie dopiero niedawno na nowym koncie. Hoduję pikselowe koniki kupione od innych graczy bez większego hodowlanego celu, po prostu dla swojej czystej przyjemności :)

Handel

Zawsze chętnie kupię niepotrzebne Ci konie które mają wylądować w schronisku, wystarczy że wystawisz je w sprzedażach zarezerwowanych bez zbędnych pytań :)

Często posiadam rzeczy hodowlane z CR których po prostu nie używam, i najczęsciej są one od razu wystawiane na wymianach za Equus. Na dole będą zawsze wylistowane te, których aktualnie chcę się pozbyć. Najczęsciej preferuję wymianę za Equus, jednak nie zawsze. Zainteresowany? Pisz śmiało, myślę że się dogadamy :)

Okrycie Hypnosa x6
Strzała Artemidyx2
Czarna Orchidea x3
Chmurka x2
Muśnięcie Filotes