WSZYSTKIE KONIE Z ZAKŁADEK POZOSTAŁE KONIE, TENNESSEE WALKERY I CZĘŚĆ KONI Z ZAKŁADKI PG SĄ NA SPRZEDAŻ W DOBRYCH CENACH DO USTALENIA (NIE ZALEżY MI NA WYSOKIEJ CENIE)Witam na moim profilu, jak już tu jesteś to będę żebrać o gratulacje, odwdzięczę się.

W skrócie ja to zespoły rockowe i metalowe lat 80 i 90 poprostu kocham, najbardziej Metallica, Queen i Guns n Roses, ale te nowe tez sa super np. Maneskin i Joker Out <3; wiekszość mojego życia zajmuje gitara, zwłaszcza elektryczna. Poza muzyką jestem fotografką amatorem, uwielbiam zwiedzać, podróżować (zwłaszcza za granicę) i poznawać nowe kultury. Jestem raczej otwarta i tolerancyjna. Ostatnio z braku czasu nie często gram, ale staram się od czasu do czasu tu zaglądać.

Jeśli chodzi o grę to wyprzedaję większość koni bo jest ich za dużo na mój czas. Ceny są do dogadania, część koni jest albo była wystawiona na sprzedaż. Tak jak pisałam wcześniej nie zależy mi na bardzo wysokich cenach ale nie chcę by było one śmiesznie niskie, ponieważ nie likwiduję konta.

Można śmiało pisać, z ofertami oraz pytaniami nie koniecznie odnośnie sprzedaży koni. Bardzo chętnie pomogę w grze, choć nie gwarantuję szybkiej odpowiedzi. Przyjmuje do znajomych, zwłaszcza osoby o podobnych zainteresowaniach.

Wszystkim, którzy tu trafili życzę miłego dnia lub nocy.


~CARPE DIEM~