d2spg3D.pngOla 5KnDky6.pngintrowertykcXwQg3a.png sprzedaże 2WJcdMs.pngwiadomość
7ReESrn.pngtkg5ay6.png

I want to be afraid but it seems that these days I'm caught under water and I'm falling farther My heart's getting harder, I'm calling my father Am I screaming to an empty sky


10/11/2018
* Zostanę dawcą PD w drużynie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na priv w celu uzgodnienia szczegółów.
10/11/2018
* Sprzedam różny CR, między innymi: OM, PZ, ŁA, RP i inne, część w dużych ilościach. Zainteresowany/a? Napisz, nie gryzę, a może akurat chętnie pozbędę się niepotrzebnych przedmiotów.
10/11/2018
Tę prezentację, podobnie jak avatar, wykonałam sama, ale nie wykonuję już grafiki i bardzo proszę nie pisać do mnie w tej sprawie.
10/11/2018
Grę w Howrse ograniczyłam do minimum. Wchodzę tylko dla promocji i klikania knk. Na wiadomości odpisuję z opóźnieniem, jeśli nie dostajesz odpowiedzi przez dłuższy czas - upomnij się. Często wyświetlam post i zapominam na niego odpisać.

Poza tym zajmuję się hodowlą jednorożców. Chętnie sprzedam źrebaki po Qilinie, klacze pokryte Qilinem i zwykłe rogi którejkolwiek rasy. Nie sprzedaję klaczy ze specjalnymi maściami z zakładki "Kolekcja" - wszystkie pozostałe konie mogę sprzedać za odpowiednią opłatą.
10/11/2018
Zawsze chętnie zakupię: Kamień Filozoficzny, Złote Jabłko i Zestawy Harmonii. W grę wchodzi wymiana na inny Czarny Rynek, jak i zwykła sprzedaż. Nie gryzę, jednak na śmieszne oferty nawet nie zamierzam odpisywać.

Rozważę także kupno koni z Złotym Jabłkiem czy tym bardziej SZJ. Interesują mnie głównie jednorożce i skrzydlate jednorożce.