Na sprzedaż (można pytać też o dostępność innych przedmiotów):
3x 5th-element_v1828806360.png-> 1 kupon + 500 tys. za sztukę
Przy zakupie jednej sztuki nie ma możliwości negocjacji, powyżej możemy negocjować. Nie wymieniam się też pierwsza z osobami, co do których uczciwości nie mam pewności. Możesz napisać do mnie czy wymienię się pierwsza, ale nie męcz mnie, jeśli dostaniesz wiadomość odmowną. To, czy w takim wypadku się wymienisz czy nie, będzie już Twoją decyzją, ja nikogo do transakcji nie zmuszam. 

NIE POTWIERDZAM NICZYJEJ UCZCIWOŚCI! To, że ja się z kimś wymieniłam i nie było problemów, to nie znaczy, że Ty ich mieć nie będziesz. Za nikogo nie ręczę.

Jestem niemiłym człowiekiem a moja cierpliwość szybko się kończy, dlatego nie pisz do mnie z ogłoszeniem, "wspaniałą" ofertą (tego tyczy się również robienie prezentacji czy avatara) czy z innymi bzdurami oderwanymi od rzeczywistości- pies groźny, ale właściciel jeszcze gorszy

Nie życzę sobie także wiadomości odnośnie bloga ILH! Odeszłam stamtąd i nie będę odpowiadała na pytania w tym temacie. 


Magiczne wrota pełnoletności przekroczyłam już dawno, a na zachowania dewiacyjne obcych mi ludzi tolerancyjna nie jestem. Jeśli chcesz, żebym odpisała ci na wiadomość to nadaj jej stosowny temat odpowiadający treści, przywitaj się i zachowaj chociaż podstawowe elementy kultury i ortografii. Trochę to żenujące, że muszę o tym pisać, ale przy takiej ilości wiadomości, które nawet jednego elementu powyższych nie posiadają... niestety, muszę o tym wspomnieć. 

Wyścig szczurów w pogoni za jak najwyższym miejscem w rankingu przestał mnie interesować już dawno temu. Gram wyłącznie dla zabicia czasu, nie traktuję tej gry serio, ani nie podporządkowuję pod nią swojego życia. Dlatego też serię wiadomości, którą otrzymam, że nie odpisuję- zignoruję, chociażby ta wiadomość miałaby odmienić moje życie, a taka okazja miałaby się już nigdy nie trafić do uhahanej śmierci. 

Nie przyjmuję zaproszeń do znajomych od osób, które nie znam. Wyjątkiem są promocje.


Was he the one causing pain
With his careless dreaming?
How can I be lost
If I've got nowhere to go?
And how can I blame you
When it's me I can't forgive?

#StayStrongDarcy