Na sprzedaż (można pytać też o dostępność innych przedmiotów):
2xdon-hestia_v1828806360.png-> 1 kupon + 300 tys. za sztukę
3x 5th-element_v1828806360.png-> 1 kupon + 500 tys. za sztukę
Ceny NIE podlegają negocjacji. Nie wymieniam się też pierwsza z osobami, co do których uczciwości nie mam pewności. Możesz napisać do mnie czy wymienię się pierwsza, ale nie męcz mnie, jeśli dostaniesz wiadomość odmowną. To, czy w takim wypadku się wymienisz czy nie, będzie już Twoją decyzją, ja nikogo do transakcji nie zmuszam. 

NIE POTWIERDZAM NICZYJEJ UCZCIWOŚCI! To, że ja się z kimś wymieniłam i nie było problemów, to nie znaczy, że Ty ich mieć nie będziesz. Za nikogo nie ręczę.

Jestem niemiłym człowiekiem a moja cierpliwość szybko się kończy, dlatego nie pisz do mnie z ogłoszeniem, "wspaniałą" ofertą (tego tyczy się również robienie prezentacji czy avatara) czy z innymi bzdurami oderwanymi od rzeczywistości- pies groźny, ale właściciel jeszcze gorszy
Magiczne wrota pełnoletności przekroczyłam już dawno, a na zachowania dewiacyjne obcych mi ludzi tolerancyjna nie jestem. Jeśli chcesz, żebym odpisała ci na wiadomość to nadaj jej stosowny temat odpowiadający treści, przywitaj się i zachowaj chociaż podstawowe elementy kultury i ortografii. Trochę to żenujące, że muszę o tym pisać, ale przy takiej ilości wiadomości, które nawet jednego elementu powyższych nie posiadają... niestety, muszę o tym wspomnieć. 

Nie przyjmuję zaproszeń do znajomych od osób, które nie znam. Wyjątkiem są promocje.

Jestem graczem doświadczonym w grze, a staż niech cię nie zwiedzie. Nie dam się oszukać i znam zasady gry, więc jeśli myślisz, że znalazłeś właśnie jelenia to się.. ekhem.. ostro pomylisz. Jeśli jednak masz jakiś problem z grą, czy chciałbyś się czegoś dowiedzieć to zapraszam do kontaktu na PW.

Was he the one causing pain
With his careless dreaming?
How can I be lost
If I've got nowhere to go?
And how can I blame you
When it's me I can't forgive?

#StayStrongDarcy