Witajcie w moich skromnych progach! Jeżeli dałeś/dałaś mi gratulacje, a ja nie zauważyłam, ponieważ pojawia się tylko pięć pozycji napisz do mnie jeżeli zależy Ci :)
Trochę o mnie: Jestem dziewczyną, bardzo lubię zawierać nowe znajomości, więc jak coś to napisz nie gryzę :) Nie jestem doskonała, nikt nie jest, ale przekazujmy sobie korespondując choć trochę szacunku.Nie wymagam, żebyś mnie lubiał. Przyjmę Cię do znajomych. Bardzo lubię słuchać muzyki i oglądać filmy. Na grę trafiłam przypadkowo, a jednak zostałam :) Gram dla przyjemności, nie dla rankingu :)
Uwielbiam malować, rysować i wszystko co jest związane z plastyką. Jeżeli masz podobne pasje napisz, a na pewno znajdziemy wspólny język. Oczywiście jak to przypada na kobietę jestem miłośniczką zakupów, dla mnie dzień bez zakupów to dzień stracony :* Bardzo lubię mieć pełną skrzynkę, więc piszcie. Kupię koniki, wszelakiej rasy i wszelakiego wieku. Nie podaję prywatnych informacji związanych z grą. Z chęcią pomogę Ci jeśli będę potrafiła. Na ogół nie wystawiam koni, ale jeśli któryś Cię zainteresował pisz, a może się dogadamy :) Pomogę w promocji jeśli będziesz chciał/chciała :) Na razie nie prowadzę żadnych konkursów, ani loterii, ale może wkrótce to się zmieni :P Hoduję koniki, a więc jeżeli chcesz, abym wyhodowała Ci jakiegoś konika to jak będę mogła spełnić Twoje wymagania to jak najbardziej Ci wyhoduję :) Dziękuję za odwiedzenie mojej strony, jeżeli możesz to pozostaw po sobie jakiś ślad w postaci gratulacji, a postaram odwdzięczyć się tym samym :) 
Moje motta:
~Nie oceniaj książki po okładce
~Kto kocha - Może. Kto próbuje - dokonuje. Kto kocha - Żyje
~Przeznaczenie rozdaje karty, a my tylko gramy.
~Nie płacz, że się skończyło, ale ciesz się, że Tobie zdarzyło.
~Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to , co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
~Dopóki walczysz jesteś zwycięzcom, a nie pokonanym.
~Dobre Cię nie znajdzie póki nie zostawisz za sobą złego.
~Jeśli się cofacz to tylko po to, żeby wziąć rozbieg.
~Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich.
~Nie będę się dla nikogo zmieniać. Jestem sobą.Nikogo nie udaję.Nie musisz mnie lubić.
~Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one same do Ciebie przyjdą.
~Nie pozwól nikomu przeżyć Twojego życia za Ciebie.
~By rozumieć ludzi, trzeba starać się usłyszeć to czego nie mówią na głos.
~Nigdy nie żałuj tego, co zrobiłeś, bo w pewnym momencie działo się to czego na prawdę chciałeś.
~ Bo każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić.
~Sztuką nie jest zapomnieć i odejść. Sztuką jest przebaczyć i żyć obok tego, który potrafił Cię zranić.
~Nic nie muszę, ja ewentualnie mogę.
~Najniebezpieczniejszą ze słabości jest ufność.
~Tańcz tak,jak tańczysz w domu,gdy nikt nie patrzy. Kochaj tak, jakby nikt nigdy Cię nie zranił. Śpiewaj tak, jakby nikt nie mógł Cię usłyszeć. Żyj tak, by Twoje osobiste niebo mieć na ziemi.
Hodowla:
Hoduję konie różnej rasy, na razie jestem w jednej drużynie, ale z chęcią rozważę dołączenie do kolejnej:) Wiadomo nie zawsze idzie po mojej myśli jaki ma być koń, ale trzeba zadowolić się tym co się ma :) Najwięcej w mojej hodowli pojawia się koni luzytański oraz koni czystej krwi arabskiej, a wynika to z tego, że jest to piękna rasa, ale konie pełnej krwi angielskiej również są śliczne i oczywiście bardzo dobre :) Jeżeli masz sprzedać jakiegoś konia, którego nie chcesz za byle jaką cenę, napisz do mnie, a nie pogardzę :) 
Zasady:
Nie podaję moich danych personalnych
Nie jestem oszustką i tego samego wymagam od osoby znajdującej się po drugiej stronie
Nie podam danych prywatnych moich do gry
Tak pomogę Ci w miarę możliwości
Tak popiszę z Tobą
Tak przyjmę Cię do znajomych
Tak sprzedam Ci konia
Tak kupię konia, ale w granicach rozsądku :)
Na razie nie poszukuję prezentacji, ale myślę, że kiedyś to się zmieni :) Wszystko co tutaj posiadam zawdzięczam sobie ciężko włożonej pracy. Nauczyłam się wiele w tej grze, moją miłością są konie, a tak na prawdę nic o nich nie wiedziałam, a teraz dużo się zmieniło :) Jestem tutaj już 700 dni i myślę, że jeszcze długo zostanę, bo mimo tego gra nie nudzi mi się. Raz jestem 10 minut, a za drugim razem pół dnia... Pewnie zadacie sobie pytanie skoro kocham konie to dlaczego nie jeżdżę konno? Wynika to z tego, że nie mam po prostu czasu, ale postaram się o to w przyszłości :) Zależy mi na dobrych ocenach, bo w przyszłości chcę wybrać dobry zawód i myślę, że nie pożałuję. Kocham słuchać muzyki, słucham wszystko co wpadnie mi w ucho nawet pisząc tą prezentację słucham muzyki, a piszę na nią wszystko co przyjdzie mi do głowy hehe. Wiem, że na górze pisałam O mnie, ale tak jakoś mało tam napisałam, tak na prawdę nic tam nie można się o mnie dowiedzieć, ale cóż takie życie... Trochę tu chaotycznie. Rysowanie to moja pasja, w końcu ma się tą szóstkę z plastyki :P Z rysowaniem jest podobnie jak z muzyką tylko nie wpada mi do ucha, lecz do głowy. Zaraziłam się tą pasją od moich koleżanek, nie znałam swoich wartości, a jednak jakieś znalazłam :) Jestem optymistką, ale mimo to mam momenty kiedy na prawdę mam obawy przed czymś. Jestem wielką gadułą i jak się rozgadam to nie ma końca, a więc uważajcie na mnie :P Dobra to na tyle ( na razie hehe) tego przynudzania, do później :)