.
rozgr10.png
W Howrse jak widać gram już kawałek czasu. Prowadzę hodowlę głównie hobbystyczną. Nigdy nie dążę do rankingów (nawet jak już to nigdy nie zdążam;))Prospekty zawsze się zmieniają. Aktualnie jako główną linię ciągnę Angliki oraz zaczynam wdrażać się w mustangi. Miałam również w przeszłości epizody z osłami i ziemniaczkami. Kiedyś jarałam się mocno na jednorożce. Dlatego to teraz można ujrzeć najróżniejsze okazałości. Jedne z moich najlepszych sztuk możesz zobaczyć posegregowane w gospodarstwach, ale nie zrażaj się tym bo tam i tak misz masz.
trans10.png
Nie sprzedam konia-złota zasada, Nie to, że jestem wredna i niemiła po prostu, nie jarcują mnie groszaki za zapychacze, a koni kosztownych i tak nie sprzedam, bo nie. Zawsze kupię piąty żywioł-mam świra. Aktualnie również rozglądam się za sensownymi mustangami. Mam dużo zbędnego CR, także jak coś to zapraszam. Zawsze możecie pisać, nie wyssę wam mózgu.
osob10.png
Tutaj chyba by się przydało, żebym napomknęła co nie co o sobie. Także formalnie należę jeszcze do grona dzieci. Choć w sumie sądzę, że po loginie da się to zauważyć. Zwracać się możecie do mnie Pat. Uściślając jestem normalnym licealistą, któremu konie trochę padły na łeb. Do grona moich zainteresowań należy wszechobecna matma oraz kosmiczne świrostwo. Nie pogardzę również dobrą przebieżką, strzelanie z łuku oraz tradycyjnym szyciem. Jednak chyba najwięcej miejsca w moim sercu zajmują zwierzęta, książki i podróże. Oraz jak widać smoczki zawsze ze mną.
inn110.png
W sumie aktualnie nie mam pomysłu co tu wpisać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia towarzysze niewoli ziemskiej.