INTERESUJĄ CIĘ DARMOWE KUPONY?

ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

 

Jeśli interesuje Cię otrzymanie jednego kuponu zupełnie za darmo, oto co musisz zrobić:


KROK 1:
Wejść na stronę swtor.com

UWAGA!
Gra prawie codziennie ma jakieś aktualizacje. Jeśli więc wchodząc na stronę pojawi Ci się TEN obrazek, odczekaj parę godzin i spróbuj jeszcze raz.


KROK 2:
Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem:

- Wkleić w przeglądarkę ten kod: http://www.swtor.com/r/B6Bjq6 i wejść w niego
- Zaakceptować zaproszenie

Jeśli nie jesteś zarejestrowany:
- Zarejestruj się na stronie. To zupełnie darmowe!
- Wkleić w przeglądarkę ten kod: http://www.swtor.com/r/B6Bjq6 i wejść w niego
- Zaakceptować zaproszenie


KROK 3:
Wysłać mi w wiadomości prywatnej nazwę konta swtor, z którego wklejałeś kod. Jest to niezbędne, abym miała pewność, iż Twój kod został zarejestrowany. Będę dzięki temu mogła wszystko zweryfikować na swoim koncie, więc nawet nie myśl o próbie oszukania mnie.


KROK 4:
Kiedy już wyślesz mi nazwę konta z zarejestrowanym kodem, wyślę Ci wiadomość zwrotną z prośbą o wystawienie konia za kupon.

 

Nie musisz grać w swtor, aby zdobyć kupon. Wystarczy mi Twoja pomoc w postaci wklejenia kodu i zarejestrowania go na koncie. Ty pomożesz mi zdobyć przedmioty do gry, a ja w zamian podaruję Ci zupełnie darmowe kupony. Jeśli zdecydujesz się jednak grać i postanowisz subskrybować konto na swtor w ciągu 10 dni od zarejestrowania mojego kodu, otrzymasz 2 kupony zupełnie za darmo!


NIE JEST to oficjalna strona dająca kupony. Kupony otrzymujesz ode mnie w ramach podziękowania za pomoc w zdobyciu ekskluzywnych przedmiotów do mojej gry. Moja oferta trwa tylko do końca lutego.