Sprzedam:


5th-element.png za 2 kupony
5th-element.png5th-element.pngza 3 kupony
bras-morphee.pngza 1 kupon
Witaj u shaitan.

Jestem 25-letnią kobietą, pracuję, studiuję, jeżdżę konno od 10 lat i uwielbiam koty.


Jestem tu codziennie, ale przeważnie na moment. Odpisuję z opóźnieniem albo w ogóle.


Jeśli koń nie jest wystawiony na sprzedaż, to znaczy, że nie chcę go sprzedać. 
Brak opcji 'do negocjacji' przy cenie konia znaczy, że cena nie jest do negocjacji. 
Nie oddam uczciwie kupionego przeze mnie konia/CR, którego przez pomyłkę wystawiłaś. 


Wystawię pierwsza, jeśli masz lepszy ranking i staż od mojego/jesteś moderatorem/jesteś powszechnie znanym członkiem jednej z prestiżowych hodowli. Myślę, że o mojej uczciwości wystarczająco świadczy ranking, staż i poziom rozwinięcia konta. 


Nie chcę żadnych ofert - konkursów, sprzedaży, watah, sitterowania i tak dalej. Nie przyjmuję nieznajomych do znajomych, chyba że w czasie promocji. Nie kupuję kuponów w tej grze, więc nie pytaj ile pieniędzy 'zmarnowałam' na swoje konto. Nie założę drużyny ani do niej nie dołączę! Nie odpisuję na takie wiadomości. 
Nie życzę sobie kopiowania mojej prezentacji - jej części lub całości - bez powiadomienia mnie o tym. Jeśli nie potrafisz napisać czegoś własnymi słowami albo uważasz, że ja zrobiłam to lepiej i już koniecznie musisz skopiować jakieś zdanie czy większy kawałek tekstu, to po prostu zapytaj mnie o zdanie, zapewne nie będę miała nic przeciwko... Ale zawsze to milej wiedzieć, że ktoś kopiuje moją pracę za moją zgodą niż znajdować swoje teksty na prezentacjach graczy, z którymi nie zamieniłam nawet słowa. Poza tym, gdy coś się od kogoś pożycza, to pyta się najpierw o zgodę, prawda? ;]

Jestem na Howrse tylko i wyłącznie dla rozrywki, nie mam więc zamiaru użerać się z NIKIM kto mnie irytuje - spamowanie mi skrzynki bzdurami (w tym watahy, linki do blogów etc.), naciągactwem, ofertami z kosmosu, wyłudzaniem haseł, wysyłaniem po parę razy tej samej wiadomości itp. równa się blokowi i zgłoszeniu :] Płacze na temat bezrożków oddanych przeze mnie do schroniska czy porównywanie koni ubijanych na kupon do prawdziwych zwierząt możesz sobie darować - to również traktuję jak spam.
Jestem uczulona na chamstwo i osoby grające cynicznych, złośliwych i sarkastycznych czy 'chorych psychicznie'. Wbrew pozorom nie jest to fajne, raczej śmieszne i żenujące :P  A swoje wyznanie, orientację, poglądy polityczne i tym podobne zachowajcie dla siebie, naprawdę nikogo to tutaj nie obchodzi.

Tak, jestem pełnoletnia i spędzam część wolnego czasu w grze o hodowli koni. Zauważyłam, że niektórzy mają z tym problem; uważają, że dorośli na howrse muszą nie mieć życia czy bardzo się nudzić, żeby tu przesiadywać. Najzabawniejsze jest to, że gracze 20, 30+, w tym 90% czołówki Howrse, ma pełnoetatową pracę, studia, rodzinę, różne hobby, zajęcia poza pracą - hodowle, prace dorywcze, wolontariaty, szkoły, kursy i tym podobne. I to oni podobno 'nie mają życia', w przeciwieństwie do nastolatki, która po powrocie ze szkoły zasiada do komputera i siedzi przy nim do późnego wieczora, z krótką przerwą na obiad/kolację, realizując swoje życie towarzyskie na facebooku i howrse, do tego wpadnie jeszcze rano żeby sprawdzić, czy przypadkiem pogaduchy nie są otwarte, a potem idzie do szkoły i pięć minut przed lekcją odrabia pracę domową, bo przez nawał zajęć po szkole nie miała czasu zrobić jej wcześniej :') Zablokowanie mnie w środku rozmowy uważam za brak argumentów i strach z twojej strony; przyjmuję wtedy, że wygrałam dyskusję. Jedyne powody do blokowania to wyzwiska, spam i nieumiejętność zrozumienia słowa NIE. Nie mam zamiaru tłumaczyć przez godzinę czemu nie sprzedam ci boskiego konia za kupon, bo nie mam na to czasu ani chęci. NIE oznacza NIE, kolejne twoje wiadomości traktuję jako SPAM, a wtedy - blok. Nigdy jednak nie zablokuję nikogo w czasie normalnej, sensownej dyskusji, choćbyśmy się ze sobą nie zgadzali i kłócili. Na prowokacje po prostu nie odpowiadam, szkoda czasu.


s8wl98.jpg

WOmYY6X.png

"Najpiękniejszą i najdoskonalszą formą życia we Wszechświecie jest czarny kot"
~ Ja