Nie zakupię od Ciebie żadnego konia, sama o tym zadecyduję. Nie sprzedam Ci żadnego mojego konia, one nie są na sprzedaż, a wiadomości typu: "plisssss" albo "błagam" są godne pożałowania. Jeśli będę chciała dołączyc do jakiejś drużyny/hodowli to załatwię to sama, więc nie musisz do mnie pisać w tych sprawach. Nie pożyczę Ci konia, przedmiotu, kuponu- ja tez musiałam na to sobie ciężko zapracować. Przyjmuję każde zaproszenie :) Prowadzę małą prywatna Czarną Listę. Jeśli chcesz ją poznać- pisz na priv :)
Nazywam się Alicja i jestem graczem pełnoletnim. tak, w tej grze kupuję kupony. Interesuję się jeździectwem, akwarystyką i zdrowym odżywianiem. Słucham dobrego polskiego rapu. Mam Owczarka Niemieckiego, konia wlkp i wielką hodowlę rybek. :) W tej grze stawiam na szacunek oraz uczciwość, więc jeśli te pojęcia są dla Ciebie obce, po prostu, nie pisz do mnie. Czym mogę pochwalić się na howrse? na przykład tym, że posiadam konie z Diamentowym Jabłkiem, boskie konie oraz ustabilizowane miejsce w rankingu.
Z CR posiadam praktycznie każdy przedmiot. najbardziej potrzebuję chmurek. Więc jeśli je masz- pisz!! Na pewno się dogadamy :) Zawsze potrzebuję Okrycia hypnosa- kupię za eqq. 

Potrzebuję Zestaw Nyks. Jeśli masz- pisz, na pewno się dogadamy!! :) Sprzedam Upominki hestii, mam ich bardzo dużo!! :) KUPIĘ PAKIETY KONI!! KUPIĘ FALABELLE- PŁACĘ 8 KUPONÓW!!! Moge wytrenować Ci konia do GP!- cena to jeden kupon lub coś wartościowego z CR.
W mojej grze nie hoduję konkretnej rasy koni. Staram się hodować oraz trenować tylko najlepsze konie. Znaczenie maja dla mnie tylko nonie limitowane, unikalne i boskie.
Marck&size=15&color=000000Marck&size=20&color=000000Marck&size=20&color=000000Marck&size=20&color=000000Marck&size=20&color=000000Marck&size=37&color=000000