SZUKAM OPIEKUNA KONTA

Jeśli ktoś miałby chęci i czas aby zaglądać i kontynuować rozgrywkę z tego profilu, zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. (prosze o wyrozumiałosc tylko bo rzadko tu zaglądam)

****

Aktualnie nie gram już w Howrse, według mnie rozgrywka bardzo się zepsuła, ciągłe zmiany i uproszczanie wszystkiego, to juz nie to samo co stare Howrse. Zmiana wyglądu koni również jest dla mnie negatywna, ponieważ moje ulubione Pinto nie mają już swojego dawnego uroku, jak tez inne rasy - każda była charakterystyczna, a teraz są prawie podobne. Konta nie usuwam, gdyż mam sentyment do niego, włożyłam w nie wiele pracy, czasu i realnych pieniedzy. Dziekuje wszystkim, którzy pomagali mi w grze.

Aktywnie można mnie znaleść na https://www.instagram.com/jonkowa/

akualizacja 06.2023 INSTAGRAM nikadiabloO mnie

Doroslam i nie gram już w Howrse ;)
Moje ulubione zwierzęta to konie i chomiki, a także sowy.
Uwielbiam czytać książki, szczególnie różne serie. Moje ulubione to: Animorphs, GONE Znikneli, Saga Zmierzch, Heartland, Replika, Harry Potter, Opowieści z Narnii, Dary Anioła i Kroniki Pradawnego Mroku.
Moja ulubiona muzyka to głównie reggae i rock ale jestem otwarta też na inne gatunki. Moje ulubione zespoły to My Chemical Romance, 30 Seconds To Mars, Mindless Self Indulgence, Story of the Year, Sonic Syndicate, Nirvana, Slipknot, Gang Albanii, Ganja Mafia, Trzeci Wymiar, Raggafaya.
Lubię filmy takie jak Titanic, Avatar, Next, Pan życia i śmierci, Zaplątani, Piraci z Karaibów, seria Niezgodna oraz seriale The Walking Dead, Dexter, Przebłysk Jutra, Soy Luna i Szczury Laboratoryjne.
Więcej o mnie na moich blogach - www.photoblog.pl/nikaa11 lub www.route66red.bloog.pl

Hodowla

Nie należe do żadnej hodowli i raczej nie chcę należeć, bo się na tym nie znam. Moją ulubioną rasą na howrse jest Pinto. Kolekcjonuję konie ze Złotym, Srebrnym i Diamentowym Jabłkiem, niekoniecznie Pinto, ale te kupuję najchętniej. Moja kolekcja nie jest duża, bo nie mam zbyt wiele kuponów ale moim celem jest powiększanie jej.

Rozmnażanie jednorożców
udane: 2
nieudane: 12

Informacje

Dnia 10 stycznia 2013, osiągnełam 59 miejsce w rankingu Srebrnego Jabłka

Wyślę ci punkt dorastania lub inny przedmiot, jeśli wyślesz zaproszenie i napiszesz wiadomość o co chodzi.

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6226911
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=4982559
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=4992027
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=4996300
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=12684876
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=14049414