UWAGA!!!
KUPIĘ Łzy Afrodyty i Zestaw Hery za Equus lub na wymianę.
Sprzedam konie - klacze i ogiery - jednorożce z TOWARZYSZEM (KOT) oraz Krezusy Junior.

O MNIE

Witam! Kłania się Spinka, gdyby ktoś miał problem z interpretacją to owszem, jestem kobietą! Jestem graczem dorosłym i uwielbiam nasz rodowity język, dlatego proszę, by popełniać możliwie najmniejszą liczbę błędów, gdy się do mnie pisze. Nie życzę sobie także przekleństw, sama nie przeklinam i tego nie lubię. To okaleczanie pięknego słownictwa. Jestem pomocna więc jeśli ktoś czegoś będzie chciał/potrzebował, pisać!
Jeśli jeszcze ktoś jest zainteresowany znajomością ze mną lub większą liczbą informacji to zapraszam na PW.

CZARNY RYNEK (CR)
Mam wszystkiego po trochę i za rozsądną cenę mogę się podzielić. Ja natomiast chętnie przygarnę zestawy wszelkiej maści, Łzy Afrodyty oraz Rogi Obfitości :)
Sprzedam:
Strzała Artemidy  Strzała Artemidy

Okrycie Hypnosa  Okrycie Hypnosa

Czarna Orchidea  Czarna Orchidea

Puszka Pandory  Puszka Pandory

Fortuna Krezusa  Fortuna Krezusa


SPRZEDAŻE
Za odpowiednią cenę jestem gotowa rozstać się z każdym koniem z wyjątkiem tych w zakładce "Boskie z Ferrinu i KF", proszę o oferty i negocjacje w sprawie wystawionych!

POKRYCIA

Oferuję pokrycia wszystkimi ogierami. Piszcie proszę na PW (jednorogi i boskie również wchodzą w grę). Wystawiam tylko zarezerwowane, czasem ogólne.

HODOWLA

Zapraszam do zakładki "Najlepsze z Szarej Straży", można tam wybrać źrebaka bądź potencjalną klacz, która ma zostać matką. Generalnie nie hoduję koni jednej rasy tylko wszystkich. Tak więc zapraszam i polecam, jeszcze więcej dowiecie się na PW. Jeśli spodoba się wam jakaś klacz i chcecie mieć z niej źrebaka to po prostu napiszcie :)