Informacja dla opiekunów

Owlient dokładnie kontroluje zawartość gry oraz wiadomości przesyłane w Howrse. Nasi specjaliści z działu Obsługi Klienta oraz moderatorzy monitorują społeczność cały czas. Uruchomione są też filtry techniczne, które eliminują niepożądane treści.


Odpowiedzialnością rodziców i prawnych opiekunów jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz monitorowanie aktywności dzieci, gdy korzystają z Internetu, w szczególności gdy korzystają z forów dyskusyjnych.

  • Upewnij się, że nie mają kontaktu z treściami nielegalnymi lub uznawanymi za obraźliwe.
  • Podczas podawania jakichkolwiek informacji, upewnij się, że młodzi gracze nie piszą niczego, co pomogłoby komuś obcemu skontaktować się z nimi w jakikolwiek sposób poza grą (imię, adres, numer telefonu, adres email, itd.).


Zapraszamy Ciebie i Twoje dzieci na strony wyjaśniające zasady oraz zagrożenia związane z korzystaniem z internetu przez dzieci, aby uniknąć wszelkich nieautoryzowanych płatności (przy kupowaniu „Kuponów”').


W świetle powyższych sytuacji, firma Owlient zaleca stosowanie oprogramowania do kontroli rodzicielskiej.


Co więcej, w każdym momencie rodzice mogą zażądać usunięcia konta dziecka.

Aby to zrobić, musicie Państwo:

  • zalogować się na konto dziecka
  • przejść do strony informacji osobistych
  • Podążać za instrukcjami podanymi pod opcją „usunięcia konta”.
Prosimy zauważyć, że ta akcja jest nieodwracalna.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek trudności w usunięciu konta, prosimy o wysłanie do nas zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy, podając swoje imię, nazwisko, adres oraz stopień pokrewieństwa (rodzic, opiekun prawny), jak również informacje pozwalające nam zidentyfikować konto dziecka.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić spersonalizowane doświadczenia. Aby usprawnić nasze usługi, zachowujemy i przechowujemy informacje na temat tego, w jaki sposób korzystano ze strony. Te informacje będą używane wyłącznie przez Owlient oraz zaufanych partnerów, z którymi współpracujemy. Możesz zmienić swoje ustawienia plików cookie w dowolnym momencie, lecz część naszej strony może bez nich działać nieprawidłowo.
Informacje o polityce prywatności możesz znaleźć tutaj.