Poradnik hodowcy

Sprzedaż koni

Gracze mogą sprzedawać i kupować między sobą konie w zamian za Equus lub Kupony.

Po każdej sprzedaży 10% końcowej kwoty trafi tutaj: Skarbonka.

Jeśli np. sprzedasz konia za 5 000 equus, 4 500 equus trafi na Twoje konto, a 500 equus do Skarbonki.

Gdy skarbonka będzie pełna, możesz odblokować specjalne oferty z limitem czasu.

Od momentu, gdy wystawiasz konia na sprzedaż, nie możesz się nim zajmować Zwierzę automatycznie przestaje się starzeć do momentu, gdy zostanie kupione. Zauważ, że koń przestanie się starzeć, kiedy zostanie wystawiony na sprzedaż, nawet jeśli zajęto się nim wcześniej tego dnia .

Nie możesz odkupić sprzedanego konia przed upływem 10 dni po transakcji sprzedaży.

Aukcje

Sprzedając konia na aukcji, możesz wyznaczyć cenę początkową. Zainteresowani kupcy zaczną licytację od wyznaczonego poziomu. W ciągu ostatnich 30 sekund po każdej otrzymanej ofercie czas pozostały do końca licytacji zostanie zresetowany do 30 sekund. Konia zdobędzie ten gracz, którego oferta będzie najwyższa na koniec aukcji.

W trakcie aukcji środki pieniężne pobierane są wyłącznie od zwycięzcy licytacji, zaś pozostali gracze otrzymają zwrot. Jeśli nikt nie złoży oferty do 48 godz., koń pozostanie własnością sprzedawcy.

Aukcja może zostać anulowana, jeśli nikt w niej nie licytował.

Posiadacze Konta Pegaza mogą zacząć aukcję z Kuponami.

Sprzedaże bezpośrednie

W porównaniu do aukcji, sprzedaże bezpośrednie umożliwiają szybsze sprzedawanie koni oraz bezpośrednie ustalanie ich cen. W sprzedaży bezpośredniej konia można kupić w dowolnej chwili.

Możesz anulować sprzedaż przed jej końcem, jeśli koń nie znalazł nabywcy. Koń automatycznie powróci do Ciebie po: 30 dniach od początku sprzedaży.

Dostęp uzyskasz po ukończeniu celów początkującego hodowcy.

Sprzedaże zarezerwowane

Istnieje możliwość zarezerwowania sprzedaży dla konkretnej osoby. Jeśli wybierzesz tę opcję, tylko osoba, dla której zarezerwowano aukcje będzie mogła kupić danego konia.

Dostęp uzyskasz po ukończeniu celów początkującego hodowcy.

Schronisko

To jest koński azyl. Przebywające tu konie i kucyki cieszą się spokojną atmosferą z dala od gwaru zawodów.Możesz sprzedawać:

  • konie za 500 equus
  • jednorożce i bezrogie potomstwo jednorożców za 2 000 equus

Sprzedaż konia do Schroniska różni się od transakcji z innymi graczami. Kiedy tylko sprzedaż zostaje sfinalizowana, nie możesz odkupić konia, a cena jest z góry ustalona.