Podręcznik ośrodka jeździeckiego

Zlecenia

Twój ośrodek jeździecki może udostępniać zlecenia. Decyzję w sprawie zasadności zapewnienia zleceń do wykonywania podejmują właściciele zakwaterowanych w Twoim ośrodku koni. Dzięki temu mogą zarabiać pewną ilość Equus, a ich konie uzyskują punkty umiejętności. Ta kwota nie zostanie pobrana od Ciebie; nie musisz niczego płacić.

Nagrody za zadania zależą od prestiżu kwaterujących w Twoim ośrodku jeździeckim. Jednak liczba zadań dostępnych w ośrodku każdego dnia nie jest ograniczona. Tylko normalne konie są brane pod uwagę w obliczeniach.

Ponadto, za każdym razem, gdy jedna z osób kwaterujących ukończy zlecenie, otrzymujesz pewną ilość Equus lub surowców, w zależności od najlepszej umiejętności danego konia. Do Ciebie należy decyzja o tym, jaka część zadań dostarczy Equus (lekcje) lub surowców, a możesz ją podjąć w biurze swojego ośrodka jeździeckiego. Rodzaj zdobywanego surowca zależy od położenia ośrodka jeździeckiego:

  • Las: drewno
  • Góry: żelazo
  • Plaża: piasek

Pamiętaj, że ilość surowców uzyskanych za zadania jest ograniczona wielkością złoża. Złoże odnawia się każdego dnia w zależności od prestiżu Twojego ośrodka jeździeckiego i nie może przekroczyć 2000 jednostek.

Gdy osoba kwaterująca wykona zadanie, za które nagrodą są surowce, nagroda zostanie podwojona, jeśli wykorzystano w zadaniu konia pociągowego.