Podręcznik ośrodka jeździeckiego

Kwaterujący

Koszt zakwaterowania

W swoim ośrodku jeździeckim możesz zakwaterować konie. W opcjach zarządzania ośrodkiem możesz ustawić koszt zakwaterowania konia za noc – musi on mieścić się w zakresie od 20 equus do 200 equus. Jeżeli w swoim ośrodku zakwaterujesz własne konie, nic nie zapłacisz, a ośrodek nic nie zarobi.

Minimalne wymagania umiejętności

W opcjach zarządzania ośrodkiem jeździeckim możesz ustawić minimalne wymagania poziomu umiejętności dla zakwaterowanych w nim koni. Wówczas tylko konie spełniające określone minimum będą mogły zostać zarejestrowane w Twoim ośrodku. Pamiętaj jednak, że to ograniczenie dotyczy również hodowców, dla których zarezerwowałeś boksy. Jeśli koń nie spełnia minimalnych wymagań, hodowca nie będzie mógł go zarejestrować w Twoim ośrodku.

Koniec zakwaterowania

Gdy okres zakwaterowania skończy się, zakwaterowane konie muszą opuścić ośrodek jeździecki tuż po dziennej aktualizacji o 04:00.

Przedłużanie pobytu

Regularnie sprawdzaj nowe wiadomości w opcjach zarządzania ośrodkiem. Znajdziesz tam prośby o przedłużenie zakwaterowania od hodowców, którzy zarejestrowali swojego konia w Twoim ośrodku. Otrzymane prośby możesz zaakceptować bądź odrzucić.

Wpływ zakwaterowanych na prestiż

Zakwaterowane konie mają wpływ na Twój ośrodek, zależnie od ich liczby i poziomu najlepszych umiejętności.