Witaj u shaitan.Jeśli koń nie jest wystawiony na sprzedaż, to znaczy, że nie chcę go sprzedać. 
Brak opcji 'do negocjacji' przy cenie konia znaczy, że cena nie jest do negocjacji.  
Nie oddam uczciwie kupionego przeze mnie konia/CR, którego przez pomyłkę wystawiłaś. 

Wystawię pierwsza, jeśli masz lepszy ranking od mojego/jesteś moderatorem/jesteś powszechnie znanym członkiem jednej z prestiżowych hodowli. Myślę, że o mojej uczciwości wystarczająco świadczy ranking i poziom rozwinięcia konta. 

Nie chcę żadnych ofert - konkursów, sprzedaży, watah, sitterowania i tak dalej. Nie przyjmuję nieznajomych do znajomych, chyba że w czasie promocji. Nie założę drużyny ani do niej nie dołączę! Nie odpisuję na takie wiadomości.

Jestem na Howrse tylko i wyłącznie dla rozrywki, nie mam więc zamiaru użerać się z NIKIM kto mnie irytuje - spamowanie mi skrzynki bzdurami, naciągactwem i chamstwem równa się blokowi i zgłoszeniu :] Oddaję mnóstwo bezrogów do schroniska, bo mi się to opłaca. Daruj sobie dziecinne płacze o samotnych bezrożkach, taki spam również zgłaszam. 

Jestem uczulona na chamskie, 'mroczne' dzieciuchy, którym się wydaje, że prowokując innych swoimi 'kontrowersyjnymi' poglądami i grając sarkastycznych, cynicznych, złośliwych i 'chorych psychicznie' (nawet nie wiecie co znaczy prawdziwa choroba psychiczna...) są w jakikolwiek sposób fajni. Nie, nie jesteście fajni :) Jesteście śmieszni i za kilka lat będziecie lać sami z siebie, na razie ja to robię za was :P Kłucie po oczach innych swoimi poglądami typu zamiłowanie do nazistów, morderców i innych psycholi, do innych rzeczy które większość uważa za złe i niepotrzebne, to zwykły żałosny trolling nastawiony na szokowanie i irytowanie innych - zwyczajna złośliwość, godna przedszkolaka, a nie was, uważających się za wielce dorosłych :] Cóż, to wskazuje kim są takie osoby :P Dorosły człowiek swoje poglądy zachowuje dla siebie, a przynajmniej nie chwali się nimi w grze o konikach


Zablokowanie mnie w środku rozmowy uważam za brak argumentów i strach z twojej strony; przyjmuję wtedy, że wygrałam dyskusję. Jedyne powody do blokowania to wyzwiska, spam i nieumiejętność zrozumienia słowa NIE. Nie mam zamiaru tłumaczyć przez godzinę czemu nie sprzedam ci boskiego konia za kupon, bo nie mam na to czasu ani chęci. NIE oznacza NIE, kolejne twoje wiadomości traktuję jako SPAM, a wtedy - blok. Nigdy jednak nie zablokuję nikogo w czasie normalnej, sensownej dyskusji, choćbyśmy się ze sobą nie zgadzali i kłócili.


Jestem 23-letnią kobietą, pracuję, jeżdżę konno od 8 lat, jestem wolontariuszem w schronisku dla zwierząt i uwielbiam koty.