Witaj u shaitan.Jeśli koń nie jest wystawiony na sprzedaż, to znaczy, że nie chcę go sprzedać. Brak opcji 'do negocjacji' przy cenie konia znaczy, że cena nie jest do negocjacji, natomiast jeśli owa opcja jest zaznaczona, nie znaczy to, że opuszczę cenę o połowę. Nie składaj mi też śmiesznych ofert - wiem jakie są ceny koni i CR, także wiele nie osiągniesz próbując mi coś wmówić - szanujmy swój czas. A 'pliiiiis!' to nie waluta.

Wystawię pierwsza, jeśli masz lepszy ranking od mojego/jesteś moderatorem/jesteś powszechnie znanym członkiem jednej z prestiżowych hodowli. Myślę, że o mojej uczciwości wystarczająco świadczy ranking i poziom rozwinięcia konta. 

Nie oddam uczciwie kupionego przeze mnie konia/CR, którego przez pomyłkę wystawiłaś. 

Nie chcę żadnych ofert - konkursów, sprzedaży, watah, sitterowania i tak dalej. Nie przyjmuję nieznajomych do znajomych, chyba że w czasie promocji. Nie założę drużyny ani do niej nie dołączę! Nie odpisuję na takie wiadomości.

Zablokowanie mnie w środku rozmowy uważam za brak argumentów i strach z twojej strony; przyjmuję wtedy, że wygrałam dyskusję. Jedyny powód do blokowania to wyzwiska, spam i nieumiejętność zrozumienia słowa NIE. Nie mam zamiaru tłumaczyć przez godzinę czemu nie sprzedam ci boskiego konia za kupon, bo nie mam na to czasu ani chęci. NIE oznacza NIE, kolejne twoje wiadomości traktuję jako SPAM, a wtedy - blok.

Poza tym jestem tu dla rozrywki, a nie użerania się z dziećmi na poziomie przedszkola, które w ogóle nie powinny mieć dostępu do Internetu czy przemądrzałymi 'dorosłymi', którzy prezentują sobą jedynie chamstwo, prostactwo i  głupotę.  Jestem uczulona na 'mhrrroczne' nastolatki, chwalące się jakie to one są złe, wredne, ironiczne, socjopatyczne, samotne i niezdolne do życia w społeczeństwie. To zwykły nastoletni bunt i za kilka lat będziecie się śmiać same z siebie. Na razie ja się śmieję z was :P 
Uważam też, że Howrse to nie miejsce na chwalenie się swoją orientacją, wiarą czy przekonaniami, jakiekolwiek by one nie były... Ludzie, znajdźcie sobie odpowiednie fora czy grupy, zamiast świecić takimi rzeczami w grze o konikach :')
Jeśli nie odpisuję przez dłuższy czas, znaczy że nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy i wtedy upraszam o dalsze nie spamowanie mi skrzynki.
Tak, oddaję bezrogi do schroniska. Pogódź się z tym i nie wysyłaj mi żałosnych wiadomości na ten temat. Zamiast się użalać nad obrazkiem, idź coś zrobić dla prawdziwych zwierząt.

Mam 23 lata, pracuję, jeżdżę konno od paru dobrych lat. Mieszkam na północy Polski i uwielbiam koty. Nie kupuję kuponów w tej grze ;]

Regularnie poszukuję osób, które na swoim koncie uśmiercą 10 moich 30-letnich koni. Płacę 2 kupony. Warunki: wolny limit na uśmiercanie, chociaż 1 kupon na koncie, ok. 10 PD.
Jak to się odbywa? Wystawiam ci 8 koni za kupon - kupujesz jednego, uśmiercasz, kupujesz kolejnego i tak dalej. Gdy uśmiercisz 8, wysyłam ci 2 konie za 500 equus, które zabijasz dla siebie. Na koniec ja mam na koncie 8 kuponów, a ty 2 dodatkowe ;) 
Proszę, żeby pisały TYLKO OSOBY, KTÓRE WIEDZĄ O CO CHODZI. NIE POTRAFIĘ wytłumaczyć tego prościej niż powyżej i mam dość pytań pod tytułem 'yyy a czemu te konie za kupon, a nie za 500 equus?'...
NIE wystawię pierwszego konia za 500.