Witaj u shaitan.Jeśli koń nie jest wystawiony na sprzedaż, to znaczy, że nie chcę go sprzedać. 
Brak opcji 'do negocjacji' przy cenie konia znaczy, że cena nie jest do negocjacji.  
Nie oddam uczciwie kupionego przeze mnie konia/CR, którego przez pomyłkę wystawiłaś. 

Wystawię pierwsza, jeśli masz lepszy ranking od mojego/jesteś moderatorem/jesteś powszechnie znanym członkiem jednej z prestiżowych hodowli. Myślę, że o mojej uczciwości wystarczająco świadczy ranking i poziom rozwinięcia konta. 

Nie chcę żadnych ofert - konkursów, sprzedaży, watah, sitterowania i tak dalej. Nie przyjmuję nieznajomych do znajomych, chyba że w czasie promocji. Nie założę drużyny ani do niej nie dołączę! Nie odpisuję na takie wiadomości.
Jestem na Howrse tylko i wyłącznie dla rozrywki, nie mam więc zamiaru użerać się z natrętami, chamami czy tępymi bachorami, które w ogóle nie powinny mieć dostępu do Internetu, nie mam zamiaru brać udziału w buntach, strajkach, petycjach czy innych 'świętych wojnach' - nie pisz do mnie w tego typu sprawach, nie obchodzi mnie to.

Zablokowanie mnie w środku rozmowy uważam za brak argumentów i strach z twojej strony; przyjmuję wtedy, że wygrałam dyskusję. Jedyne powody do blokowania to wyzwiska, spam i nieumiejętność zrozumienia słowa NIE. Nie mam zamiaru tłumaczyć przez godzinę czemu nie sprzedam ci boskiego konia za kupon, bo nie mam na to czasu ani chęci. NIE oznacza NIE, kolejne twoje wiadomości traktuję jako SPAM, a wtedy - blok.Jestem 23-letnią kobietą, pracuję, jeżdżę konno od 8 lat. Mieszkam na północy Polski i uwielbiam koty. Regularnie poszukuję osób, które na swoim koncie uśmiercą 10 moich 30-letnich koni. Płacę 2 kupony. Warunki: wolny limit na uśmiercanie, chociaż 1 kupon na koncie, ok. 10 PD.
Jak to się odbywa? Wystawiam ci 8 koni za kupon - kupujesz jednego, uśmiercasz, kupujesz kolejnego i tak dalej. Gdy uśmiercisz 8, wysyłam ci 2 konie za 500 equus, które zabijasz dla siebie. Na koniec ja mam na koncie 8 kuponów, a ty 2 dodatkowe ;) 
Proszę, żeby pisały TYLKO OSOBY, KTÓRE WIEDZĄ O CO CHODZI. NIE POTRAFIĘ wytłumaczyć tego prościej niż powyżej i mam dość pytań pod tytułem 'yyy a czemu te konie za kupon, a nie za 500 equus?'...
NIE wystawię pierwszego konia za 500.