Jestem Julia i mam naście lat, kocham konie,psy i koty.
Hoduję konie ras:Kłusak francuski,Pinto,Konie Fryzyjskie(jednorożce),Cob irlandzki,Mustang,Nokota,Kuc szetlandzki i Baskir Curle jak coś cię zainteresowało to pisz mi na PW na pewno się dogadamy,musisz tylko napisać płeć, wiek w którym będzie konik gdy ci go mam sprzedać,czy ma mieć któryś z moich przyrostków,rasę i jakie ma mieć  UM no i ile mi oferujesz Equus od razu mówię nie sprzedaję drogo!  konie które są na sprzedaż są w zakładce Na sprzedaż!!! jak któryś konik z tej zakładki ci się spodobał to po prostu pisz! Jak jesteś graczem który u mnie zamówił konika i  jak chcesz zobaczyć swojego przyszłego konika to jest w zakładce zarezerwowane i ma na imię Dla (twój login) a jeśli zamówiłeś konika dawno i wciąż go nie masz to się dopominaj ile chcesz i tak ci go nie sprzedam.


Oferuję pokrycia moimi ogierami,napisz mi którego wybrałeś/aś i imię twojej klaczy.


http://pies-ozzy.blog.onet.pl/ wejdź i przeczytaj....biedactwoNIE KLIKAJ!!!!! albo... jak tam sobie chcesz-fajne rzeczy tu są

\


nigdy o tobie nie zapomnimy Ruffian!!!

Zapal znicz dla naszej Królowej Toru http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=1474681 Proszę!!!


mustang jest wcieleniem naszej duszy,jest nami,mustang ma czyste i piękne serce,bez mustanga nie było by prawdziwego piękna.
 .                                                 Skoro tu jesteś to zostaw gratulacje!
                                                        ale nie myśl że się odwdzięczę.
                              

 


                                                        .